Muzycy

 

Ewelina - utalentowana wokalistka dysponująca piękną barwą głosu. Potrafi zaśpiewać zarówno delikatne ballady, jak i ekspresyjne disco. Kształciła się pod kierunkiem Hanny Górskiej - znakomitej instruktorki śpiewu z OKSiR w Świeciu. Pod opieką pani Hani zdobyła m.in. Brązową Nutkę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Częstochowie w 2016 r.
Już jako samodzielna artystka zdobyła także 3 miejsce na X Ogólnoploskim Festiwalu Piosenki Milosnej w Chełmnie w lutym 2017 r. oraz wyróżnienie na VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” w Rzeszowie w lutym 2018 r. Niedawno Ewelina ukończyła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.

  

 

Zbyszek - doświadczony muzyk i nauczyciel, który "wystąpił" do tej pory na ponad tysiącu imprezach. Gra na keyboardzie i akordeonie, a także śpiewa. Jest "współtwórcą" kariery młodych artystów: Agnieszki Kućmierz-Kensik (finalistki telewizyjnej "Szansy na Sukces"), Tobiasza Staniszewskiego (zdobywcy II miejsce Voice of Poland) i wielu innych. Jego specjalnością jest "rozkręcenie" każdej uroczystości.

 

Ewelina i Zbyszek - połączenie młodości, urody, talentu, doświadczenia i ...pasji do muzyki.